SNOWBOARDOVÉ

A LYŽIARSKE

OKULIARE

CECE

A guy with snowboard

FREESTYLOVÉ

OKULIARE

CECE

A guy with snowboard

Úvod » DORUČENIE A PLATBA

DORUČENIE A PLATBA

Dodacie podmienky:

1. Po obdržaní Vašej objednávky, Vám odošleme tovar v najkratšej možnej lehote, avšak ak na niektorý z výrobkov je dlhšia doba dodania, bude objednávka vybavovaná postupne, tovar na sklade prv a potom objednaný tovar.

2. Vašu doručenú objednávku potvrdíme počas pracovných dní e-mailom v lehote do 2-3 hodín od jej doručenia. Predbežné potvrdenie objednávky sa môže uskutočniť aj telefonicky. Objednávku máte možnosť do doby potvrdenia z našej strany jednostranne stornovať.

3. Vyhradzujeme si právo na zmenu dodacej doby. Ak dodávateľ nedodrží termín dodania /a to z rôznych nečakaných udalostí/. O tomto vás však budeme bezodkladne informovať. Našou snahou je podávať pravdivé infomácie. Po niekoľkoročných skúsenostiach vieme, že sa môže stať, že dodávateľ nedodrží termín dodania.
Napr., keď zahraničná firma nie je schopná pokryť dopyt a dodržať sľúbené termíny. Ak sa takáto skutočnosť vyskytne, budeme vás ihneď kontaktovať a navrhneme vám všetky dostupné riešenia, poskytneme vám všetky dostupné informácie, aby ste sa mohli rozhodnúť, ako pokračovať ďalej vo veci vašej objednávky.

4. OSOBNÝ ODBER tovaru:

Prevádzkovateľ internetovej predajne cece.sk - umožňuje svojím zákazníkom ako nadštandardnú službu - osobný odber tovaru v okolí Žiaru nad Hronom, Žarnovice, Zvolen, Banská Bystrica.

Expedičné náklady:

DOPRAVA ZADARMO na uzemí SR, Slovenská pošta 1 trieda.

CENY DOPRAVY DO Českej Republiky +255 Kč, Slovenská pošta 1 trieda.