SNOWBOARDOVÉ

A LYŽIARSKE

OKULIARE

CECE

A guy with snowboard

FREESTYLOVÉ

OKULIARE

CECE

A guy with snowboard

Úvod » OBCHODNÉ PODMIENKY

OBCHODNÉ PODMIENKY

Obchodné podmienky:

1. V čase, keď si objednávate v tejto internetovej predajni tovar, pri každom produkte je uvedená kúpna cena.Kúpna cena je uvedená s DPH. Ceny uvedené na internetových stránkach www.cece.sk platia výhradne pre nákup prostredníctvom internetovej predajne.

2.STORNO OBJEDNÁVKY - Uskutočnenú objednávku máte možnosť stornovať do doby jej potvrdenia z našej strany. Potom sa bude považovať za záväznú. Ďakujeme, že si dopredu premyslíte, čo potrebujete nakupovať a tým nám nespôsobíte zbytočné problémy.

3. Vlastnícke práva k tovaru prechádzajú na kupujúceho až po jeho prevzatí a zaplatení.
Pri preberaní tovaru si vždy skontrolujte nepoškodenosť obalu. V prípade poškodenia obalu alebo produktu nás ihneď kontaktujte na e-mail sport.cece@gmail.com

Dodacie podmienky:

1. Po obdržaní Vašej objednávky, Vám odošleme tovar v najkratšej možnej lehote, avšak ak na niektorý z výrobkov je dlhšia doba dodania, bude objednávka vybavovaná postupne, tovar na sklade prv a potom objednaný tovar.

2. Vašu doručenú objednávku potvrdíme počas pracovných dní e-mailom v lehote do 2 hodín od jej doručenia. Predbežné potvrdenie objednávky sa môže uskutočniť aj telefonicky. Objednávku máte možnosť do doby potvrdenia z našej strany jednostranne stornovať.

3. Vyhradzujeme si právo na zmenu dodacej doby. Ak dodávateľ nedodrží termín dodania /a to z rôznych nečakaných udalostí/. O tomto vás však budeme bezodkladne informovať. Našou snahou je podávať pravdivé infomácie. Po niekoľkoročných skúsenostiach vieme, že sa môže stať, že dodávateľ nedodrží termín dodania.
Napr., keď zahraničná firma nie je schopná pokryť dopyt a dodržať sľúbené termíny. Ak sa takáto skutočnosť vyskytne, budeme vás ihneď kontaktovať a navrhneme vám všetky dostupné riešenia, poskytneme vám všetky dostupné informácie, aby ste sa mohli rozhodnúť, ako pokračovať ďalej vo veci vašej objednávky.

4. OSOBNÝ ODBER tovaru:

Prevádzkovateľ internetovej predajne cece.sk - umožňuje svojím zákazníkom ako nadštandardnú službu - osobný odber tovaru v okolí Žiaru nad Hronom, Žarnovice, Zvolen, Banská Bystrica.

Expedičné náklady:

DOPRAVA ZADARMO na uzemí SR, Slovenská pošta 1 trieda.

CENY DOPRAVY DO Českej Republiky +255 Kč, Slovenská pošta 1 trieda.

Vrátenie tovaru:

Zákazník je v zmysle § 12 zák. č. 108/2000 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji oprávnený bez uvedenia dôvodu odstúpiť od zmluvy do 7 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru a je povinný nás o tom vopred informovať telefonicky alebo e-mailom (sport.cece@gmail.com), inak sme oprávnení zásielku neprevziať. V prípade, že tovar vraciate do 7 pracovných dní od zakúpenia, uveďte svoje číslo účtu – kam Vám máme úhradu za vrátený tovar poukázať.

Tovar bude predávajúcim po predchádzajúcej dohode so zákazníkom a po doručení takého tovaru prijatý. Tovar musí byť nepoškodený, kompletný, v pôvodnom obale spolu s dokladom o kúpe a všetkou dokumentáciou, ktorá Vám bola dodaná s tovarom (t. j. záručný list, návod na použitie, faktúra, resp. kópia faktúry). Tovar neposielajte na dobierku – nebude prevzatý.

Po vrátení a skontrolovaní tovaru bude zákazníkovi vrátená plná cena tovaru, suma bude odoslaná najneskôr do 5 (15) dní odo dňa, kedy bol tovar vrátený na našu adresu.


Tovar, ak Vám nesadne Vám vieme aj vymeniť, ale POZOR! platí pravidlo, že tovar musí byť nenosený, nepoškodený - a o výmenu musíte požiadať bezodkladne do 2 dní od jeho doručenia k Vám. O žiadosti o výmenu tovaru nás informujte vopred - najlepšie emailom na: (sport.cece@gmail.com) TOVAR NEPOSIELAJTE DOBIERKOU !!!

Prajeme Vám príjemné nakupovanie...