SNOWBOARDOVÉ

A LYŽIARSKE

OKULIARE

CECE

A guy with snowboard

FREESTYLOVÉ

OKULIARE

CECE

A guy with snowboard

Úvod » VRÁTENIE A VÝMENA

VRÁTENIE A VÝMENA

Vrátenie tovaru:

Zákazník je v zmysle § 12 zák. č. 108/2000 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji oprávnený bez uvedenia dôvodu odstúpiť od zmluvy do 7 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru a je povinný nás o tom vopred informovať telefonicky alebo e-mailom (sport.cece@gmail.com), inak sme oprávnení zásielku neprevziať. V prípade, že tovar vraciate do 7 pracovných dní od zakúpenia, uveďte svoje číslo účtu – kam Vám máme úhradu za vrátený tovar poukázať.

Tovar bude predávajúcim po predchádzajúcej dohode so zákazníkom a po doručení takého tovaru prijatý. Tovar musí byť nepoškodený, kompletný, v pôvodnom obale spolu s dokladom o kúpe a všetkou dokumentáciou, ktorá Vám bola dodaná s tovarom (t. j. záručný list, návod na použitie, faktúra, resp. kópia faktúry). Tovar neposielajte na dobierku – nebude prevzatý.

Po vrátení a skontrolovaní tovaru bude zákazníkovi vrátená plná cena tovaru, suma bude odoslaná najneskôr do 5 (15) dní odo dňa, kedy bol tovar vrátený na našu adresu.


Tovar, ak Vám nesadne Vám vieme aj vymeniť, ale POZOR! platí pravidlo, že tovar musí byť nenosený, nepoškodený - a o výmenu musíte požiadať bezodkladne do 2 dní od jeho doručenia k Vám. O žiadosti o výmenu tovaru nás informujte vopred - najlepšie emailom na: (sport.cece@gmail.com) TOVAR NEPOSIELAJTE DOBIERKOU !!!