Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

SNOWBOARDOVÉ

A LYŽIARSKE

OKULIARE

CECE

A guy with snowboard

FREESTYLOVÉ

OKULIARE

CECE

A guy with snowboard

Úvod » REKLAMÁCIA

REKLAMÁCIA

Na každý tovar sa vzťahuje zákonom stanovená reklamačná doba 24 mesiacov.

Plynúť začína dňom prevzatia a vyplatenia tovaru.

Predávajúci zodpovedá za chyby tovaru, kupujúci je povinný reklamáciu bezodkladne uplatniť u predávajúceho podľa platného reklamačného poriadku.

Počas tohoto obdobia budú všetky reklamované nedostatky a závady odstránené bezplatne našim servisným technikom.

Vybavením reklamácie je odovzdanie opraveného výrobku, vrátenie kúpnej ceny, vyplatenie primeranej zľavy, písomná výzva na prevzatie plnenia, alebo odôvodnené zamietnutie.

Zo záruky sú vyňaté chyby a poškodenia výrobku, ktoré vznikli nesprávnym zaobchádzaním, nadmerným použivaním, nesprávnym ošetrovaním alebo nesprávnym používaním výrobku.

Zákazník je povinný dbať na bezpečné zabalenie reklamovaného tovaru tak, aby sa počas prepravy nepoškodil.

 

ADRESA PRE VYBAVENIE REKLAMÁCIE:

Ak tovar vykazuje vady zákazník má právo uplatniť reklamáciu v prevádzkárni predávajúceho v súlade s ust. § 18 ods 2 Zákona tak že zašle tovar na adresu:

MRHYDRA s.r.o

Veterná 2283/43

Šamorín, 93101

T.č: 0908530755

Do balíčku doloží reklamačný protokol ktorý je k dispozícii na našich stránkach, pred odoslaním nás informujte emailom. (sport.cece@gmail.com)

 

Reklamačný protokol si môžete stiahnuť TU: